خرید و فروش حنا

خاصیت حنا برای پرپشتی مو

یکی از طبیعی ترین و بی ضررترین روشهای رنگ کردن موی سر که علاوه بر رنگ کردن باعث محکم شدن و پرپشت شدن مو نیز میشود ، استفاده از حنا است . حنا باعث درخشان شدن موها و همچنین نرم شدن مو میشود . این ماده فوق العاده گیاهی باعث رفع شوره سر و براق شدن مو نیز میگردد .

 

ماسک صورت حنا

پود حنای ابریشم حاوی آنتی اکسیدان دارای خواص ضد التهابی و آنتی باکتریالی و ضد قارچی دارای طبع خنک است که بهترین ماسک گیاهی صورت جهت کاهش جوش و لک و برای شفاف و بازسازی و ترمیم پوست صورت و بدن مفید است .

 

طرز استفاده از ماسک صورت حنای ابریشم

حنا برای پوست های خشک : حنا را با آب جوش خمیر کرده و پس از آن مقداری ماسک کم چرب اضافه کنید و به مدت 15 دقیقه روی پوست بگذارید .

حنا برای پوست های چرب : حنا را با آب جوش خمیر کرده و پس از ان مقداری سرکه سیب اضافه کنید و به مدت 15 دقیقه روی پوست بگذارید .

 

حنا گذاشتن روی موهای مشکی

با توجه به اینکه حنا یک رنگ موی طبیعی و بی ضرر هست روی موهای مشکی و تیره تغییر رنگی نشان نخواهد داد و بیشتر جنبه تقویتی برای مو دارد .

 

رنگ موی طبیعی به نام حنا برای رنگ کردن موهای سفید

حنا روی موهایی که سفید و یا روشن هست به خوبی رنگ میگیرد و رنگ نارنجی متمایل به قرمزی به مو میدهد که میزان رنگدهی حنا بستکی به کیفیت حنا و درجه خلوص حنا هم دارد .

 

معرفی بهترین مارک حنای اصل یزد

نام علمی درختچه حنا با نام IAWSONIA INERMIS برای تولید پودر حنای خالص استفاده می شود و ماده رنگ زای حنا لاوسون نام دارد که در حنای ابریشم 3 برابر بیشتر از استاندارد است . حنای خالص ابریشم دارای گواهی بهداشت و استاندارد در بسته بندی های صادراتی ، سنتی و فله در محیطی بهداشتی تولید و در بازار ایران و کشور های دیگر جهت صادرات حنا عرضه می گردد .

 

خرید آنلاین حنا از فروشگاه ابریشم

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه