رنگ موی ابریشم قهوه ای روشن

رنگ موی گیاهی

رنگ موهای طبیعی بر خلاف رنگ موهای شیمیایی که به مو آسیب می زند و به مرور باعث ریزش و آسیب جدی به مو میشود ، علاوه بر رنگ مو یک تقویت کننده عالی و طبیعی برای مو هست . در زمان قدیم زنان برای پوشاندن موهای سفیدشان از روش رنگ کردن مو با حنا و قهوه که یک روش گیاهی بود استفاده می کردند شرکت ابریشم به لطف خدا و با تکیه بر علم و تجربه و دانش محققان و متخصصان ، موفق به تولید رنگ موهای گیاهی در 5 رنگ متنوع و زیبا از جمله قهوه ای روشن ابریشم شود .

 

* رنگ موی بدون آمونیاک برای موهای سفید

شرکت ابریشم رنگ موی صد در صد گیاهی قهوه ای روشن را تولید کرده که از گیاهانی نظیر حنا ، بابونه ، پوست گردو ، گیاه نیل و … تشکیل شده و روی موهای سفید و روشن بعد از دو بار استفاده و طبق بروشور معادل رنگ شیمیایی حدودا N8 می شود و اثری از رنگ نارنجی قرمز حنا را ندارد و به همان اندازه و حتی بیشتر از حنا میتواند در تقویت مو موثر باشد .

 

* خواص رنگ قهوه ای روشن ابریشم

با توجه به ترکیبات رنگ ابریشم میتوان این رنگ را به عنوان یه تقویت کننده هم در نظر گرفت که موها را تقویت میکند ، از شوره و موخوره جلوگیری میکند ، باعث سفید شدن بیشتر موها نمیشود و باعث کنترل سفیدی مو می شود ، حجم دهنده مو هست و چربی پوست سر را تنظیم میکند .

 

* نحوه مصرف رنگ

در صورتیکه موهای کوتاه به اندازه 5 سانت دارید یک بسته و موهای تا روی شانه دو بسته مورد نیاز است پیشنهاد می شود مخصوصا روی موهای سفید حتما دو مرحله استفاده شود تا پس از مرحله دوم رنگ مد نظر حاصل شود .

 

متداول ترین سوالات مصرف کنندگان رنگ موی ابریشم …

 

* آیا رنگ موی گیاهی ضرر دارد ؟

با توجه به ترکیباتی که در رنگ به کار رفته و رنگ 100% گیاهی هست هیچ ضرری برای مو نخواهد داشت پیشنهاد میکنیم مانند هر محصول دیگری که استفاده میکنید حتما قبل از استفاده تست حساسیت خمیر را به مدت 3 الی 4 ساعت پشت گوش بگذارید اگر حساسیتی از قبیل سوزش ، خارش ، التهاب ، قرمزی نداشت میتوانید از رنگ مو استفاده کنید .

 

* رنگ کردن مو در بارداری ضرر دارد ؟

ترجیحا 3 ماه اول بارداری با توجه به اینکه دوران شکل گیری جنین هست بهتر است استفاده نشود و بعد از سه ماه دوم حاملگی میتوانید بعد از گذاشتن تست حساسیت با خیال راحت از رنگ مو استفاده کنید و این دلیل بر گیاهی نبودن رنگ نیست .

 

* رنگ کردن موی سفید و روشن با رنگ گیاهی ابریشم

رنگ کردن مو با رنگ گیاهی

رنگ موی گیاهی

در صورتیکه در مورد رنگ موهای بدون اکسیدان و پودری ابریشم سوالی دارید لطفا مطرح کنید تا کارشناسان ابریشم شما را راهنمایی کنند …

2 دیدگاه

    • درود بر شما
      رنگ موهای ابریشم به دلیل 100% گیاهی بودن و نداشتن هیچ ماده شیمیایی روی موهای مشکی و تیره تغییر رنگ نخواهد داشت و تنها از خواص تقویتی آن برای مو بهره خواهید برد

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه