رنگ مو طبیعی زیتونی ابریشم

رنگ موی گیاهی

اکثر ما امروزه به دلایلی از جمله وراثت ، شرایط محیطی ، استرس و … مشکل زود سفید شدن مو را در دوران جوانی داریم شاید اولین و آسانترین راه پوشاندن موهای سفید ، رنگ کردن مو با رنگ موهای شیمیایی باشد حتی برخی از دکلره جهت رنگ کردن مو استفاده می کنند که به مرور آسیب جدی به مو می زند و موها را خشک ، زبر و شکننده خواهد کرد  .بعضی به روش های طبیعی و گیاهی مثل رنگ کردن مو با حنا و قهوه روی می آورند که علاوه بر رنگ دهی از خواص فوق العاده حنا هم استفاده خواهند کرد ولی خوب شاید برخی موی تیره هم داشته باشند که استفاده از حنا موها را دو رنگ میکند .

شرکت ابریشم به کمک محققان و تیم R&D قوی ، رنگ مویی گیاهی تشکیل شده از حنا ، بابونه ، پوست گردو و .. ساخته که به عنوان یک رنگ موی گیاهی اماده و عالی ایرانی شناخته شده است .

 

رنگ طبیعی زیتونی ابریشم روی موهای سفید و روشن 

رنگ زیتونی طبیعی

 

روش صحیح رنگ کردن موهای سفید به روش طبیعی

لازم است جهت رنگ دهی کامل موهای سفید 2 مرحله و طبق بروشور داخل بسته استفاده شود . برای موهای کمتر از 5 سانت یک بسته و برای موهای تا روی شانه 2 بسته رنگ مو مورد نیاز است .

 

رنگ کردن مو در دوران بارداری

پزشکان توصیه می کنند در دوران حاملگی از رنگ موهای شیمیایی مخصوصا دکلره استفاده نشود ولی سوالی که مطرح می شود پس با موهای سفید خود در حاملگی چکار کنیم ؟

رنگ ابریشم بدون آمونیاک و اکسیدان به صورت پودر است که جهت تهیه خمیر از آب جوش استفاده می شود ، پیشنهاد میشود با توجه به حساس بودن 3 ماه اول بارداری جهت احتیاط از 3 ماه دوم بارداری به بعد از رنگ استفاده شود .

 

مشخصات و قیمت فروش رنگ ابریشم

130 گرم به صورت پودر همراه با لوازم مصرفی از جمله کلاه ، دستکش ، ظرف ، بروشور مصرف و … ، قیمت هر بسته 38900 تومان

گیاهی

از رنگ موی زیتونی مارک ابریشم استفاده کرده اید ؟ خوشحال میشویم که تجربه خود در استفاده از رنگهای ابریشم را با ما در میان بگذارید …

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه