ماسک خانگی و دست ساز گیاهی

ماسک گیاهی ابریشم

مراقبت از پوست دغدغه‌ی افراد مختلف به خصوص خانم‌ها و البته بسیاری از آقایان است. هیچ‌کس دوست ندارد به خودش در آینه نگاه کند و ببیند چند چروک تازه به چروک‌ها یا خطوط صورتش اضافه شده است. افراد معمولا دوست ندارند سن‌شان را به یاد بیاورند. اولین چیزی که آنها را می‌ترساند فکر کردن به پیری صورت‌ است چه برسد به اینکه قبل از رسیدن به سنین میانسالی ببینند صورت‌شان از سن واقعی‌شان مسن‌تر به نظر می‌رسد. پس همه‌ی ما به نوعی علاقه‌مند هستیم به هر وسیله‌ای که شده روند پیری پوست‌ را به تعویق بیاندازیم . حتی زمانی‌ که جوان‌تر هستیم نیز دوست داریم پوست‌مان شاداب باشد و زیباتر دیده شویم. پس سعی می‌کنیم از انواع و اقسام روش‌ها، محصولات مراقبت از پوست شیمیایی و انواع ویتامین‌های خوراکی کمک بگیریم  تا از پوستمان مراقبت کنیم ولی از عوارض پنهان و آشکار استفاده از محصولات آرایشی بی خبر هستیم .

 

صنایع آرایشی گیاهی ابریشم ماسک های صورت گیاهی تولید کرده که ترکیبات آنها 100% گیاهان تازه و مرغوب هست که زیبایی و شادابی را برای پوست شما به ارمغان می اورد .
ماسک گیاهی روشن و شفاف کننده صورت ابریشم بر پایه گل انار فارسی که یک نوع ماسک فوق العاده برای رفع لک و نرم شدن صورت هست
ماسک شاداب و جوان کننده صورت ابریشم نیز نوع دیگری از ماسک های گیاهی هست که برای بهبود جوش صورت ، نرم و شاداب شدن صورت بسیار موثر هست .